fbpx

Wij zijn Buro Dertig

Ons content- en communicatiebureau helpt culturele en maatschappelijke organisaties met het vertellen van hun verhaal.

Nieuwsgierig, enthousiast en bovenal deskundig. En gewend om de boel een beetje op te schudden. Dat is Buro Dertig.

Wat we in onze opdrachten tegenkomen is een onuitputtelijke inspiratiebron voor eigen initiatieven als events, workshops, lezingen en vele blogs. Als we niet aan het werk zijn, zijn we te vinden in het museum, bij een concert of op een festival, om op de hoogte te blijven van de wilde plannen en projecten van collega’s.

Waar we in ons eentje sterk in zijn, doen we nog beter met elkaar. Ieder van ons team werkt vanuit zijn eigen expertise. Wat we gemeen hebben is een frisse kijk, liefde voor inhoudelijke projecten en een flinke dosis nuchterheid.

Benieuwd naar onze collega’s? Je ziet ze hieronder.

Ons team

Malou te Wierik

Malou te Wierik

Mede-eigenaar
Kunsthistoricus
pr | presentatie | communicatie
malou@burodertig.nl

Floor van den Elsen

Floor van den Elsen

Mede-eigenaar
Cultuurmarketeer
strategie | projectleiding | schrijven
floor@burodertig.nl

Jantine Reilink

Jantine Reilink

Creatief strateeg
strategie | concepting | producer
jantine@burodertig.nl

Roos Hamelink

Roos Hamelink

Online communicatie
Publiekshistoricus
blogfanaat | content | social media
roos@burodertig.nl

Pascale Schreurs

Pascale Schreurs

Concepting design
Influencer marketing
designvriend | video | concept
pascale@burodertig.nl

Hannah Bakx

Hannah Bakx

Online communicatie
Stadshistoricus
evenementen | content | social media

Hugo Hiemstra

Hugo Hiemstra

webcoding | design | content
hugo@burodertig.nl

Christy de Putter

Christy de Putter

fotografie | design | content
christy@burodertig.nl

Our way

Benieuwd naar de Buro Dertig ‘way’? Hieronder lees je hoe wij werken (en hoe niet).